O tlačiarni - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Fumiks sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

O tlačiarni

Blogy a tipy
         Potrbujete profesionálne multifunkčné zariadenie  do domácnosť alebo malú kanceláriu? Za fakt dostupnú cenu je tu kvalitne zariadenie Brother DCP-9020CDW. Je to Led(laserové) multifunkčné zariadenie - skener, kopírka, farebná tlačiareň, fax. Náplne sú 4 takže meníte podľa potreby. Farebný dotykový displej je samozrejmosťou. Možné pripojenia sú cez USB, LAN a WIFI. Ale pri inštalácii aj keď si vyberiete wifi pripojenie, potrebujete usb kábel. Potom už nie. Avšak usb kábel nie je súčasťou balenia.
Manuál je jasný a prehľadný a podľa neho sa treba držať. Rozbaliť, povyberať ochranné pásky kartidžov, povkladať, zapnúť do siete. Cez dotykový displej si nastavite jazyk, čas a ďalšie veci.
Až potom vložíte CD a cez setup.exe postupne inštalujete probram a nastavujete pripojenie.

Po dokončení inštalácie možete hneď začať tlačiť. Tlačiareň potrebuje okolo seba z každej strany prístup aspon 150 cm na vetranie a ventilátor. Možno sa niekomu bude zdať trošku hlučnejšia ale tak už to nie je atramentové nanášanie.
Tlačenie je rýchle ako aj kopírovanie. Ak niečo naskenujete uložíte si do do súboru ako pdf, alebo si to vložíte do emailu. Menu a ovládacie okná si možete prispôsobiť podľa seba. My oceňujeme WIFI pripojenie. Stačí mať internet a wifi router a tlačíte kdekoľvek z domu či miestnosti a to z rôznych notebookov. Na pripojenie stolových PC jedného je dobre usb pripojenie. Ak máte viac PC, tak je vhodné sieťové poprepájanie cez sieťové káble a cez wifi routre.

Podávač listov je tiež súčasťou, program umožnuje zvačsovanie zmenšovanie dokumentov, má dostatočný zásobnik listov a výmena kartridžov je jednoduchá a jeho množstvo ukazuje na displeji samotné zariadenie ako aj program.  Zopár foto pri rozbaľvaní a inštalácii Vám ponúkame tu:

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky